درباره ما

پایتونز در زمینه تولید محتوا بسیار حساس بوده و سعی بر این دارد تا کاربران نهایت کیفیت را در مطالب رایگان و پولی تجربه کنند !
پایتونز در اول یک ایده بود بنده بعنوان مدیر عامل این وب سایت همیشه در فکر راه اندازی یک مرجع فقط برای پایتون کار ها بودم. چرا که اولین زبانی که یاد گرفتم پایتون بود! عاشقان میگویند عشق اول با همه چیز فرق دارد! من نیز میگویم اولین زبان برنامه نویسی که یاد میگیری با همه زبان های دیگری که در اینده یاد میگیری بسیار فرق دارد مخصوصا پایتون !
fabian-grohs-zE007SNgcdE-unsplash

ما کی هستیم؟

ما یک تیم هستیم مشتکل از چند جوان پرشور و شوق که هر کدام بر اساس تخصصی که دارد محتوای مورد نظر خود را در وبلاگ رسمی وب سایت تولید کرده و موظف است که پشتیبانی آن را هم به عهده بگیرد. چرا که پایتونز سعی میکند تمامی پارسی زبانان عزیز را از هر لحاظ در زمینه برنامه نویسی پایتون و محتوای تولید شده پشتیبانی کند !

ما چه کار میکنیم؟

از همان اول هدف این بوده که در وب فارسی بتوانیم مرجع آموزش پایتون در ایران شویم ! وقتی میدیدم که در وب سایت های فارسی زبان به دلایل مختلف به زبان محبوب پایتون بسیار کم پرداخته میشد ! و آموزش ها در نوع خود پراکنده بود بنده تصمیم بر این گرفتم تا پایتونز را راه اندازی کنم ! در وب سایت پایتونز تمامی محتواهای تولید شده از نظر گفتاری و نوشتاری و کیفیت تصویر مورد برسی قرار میگیرد!

عضویت در خبرنامه